Sice komornější a menší, ale také benefiční akce. Koncerty Na Scestí se odehrávají v Mladé Boleslavi a opět se jedná o koncert s menší aukcí. Výtěžek akce opět putuje na výzkum Alzheimerovy nemoci.

Skupina Mrakoplaš spojila své síly s mladoboleslavskou celt-folkovou skupinou Isara a od ledna 2020 se bude společně s touto kapelou boji proti Alzheimerově nemoci věnovat každý měsíc.
Skupina Isara každý měsíc pořádá v Mladé Boleslavi multižánrové koncerty „Na scestí“, kam si pravidelně zve své hosty a stojí i za úspěšným letním festivalem ISARAFEST s desetiletou tradicí. Výtěžek ze všech těchto akcí bude věnován oddělení kognitivních poruch AD Centra v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech u Prahy, které se dlouhodobě zabývá výzkumem a především časnou a správnou diagnostikou Alzheimerovy nemoci.

Cíl a způsob podpory zůstává stejný: Kapely se budou odlehčenou formou snažit poukázat na Alzheimerovu nemoc, oslovovat veřejnost i soukromé subjekty tak, aby byla tato degenerativní nemoc maximálně zviditelněna a aby naše společnost měla možnost poznat, jak prospěšné je podpořit výzkum této nemoci, který pak může pomoci všem postiženým pacientům a jejich rodinám. Stejně tak budou podporovat výzkum AD Centra a hledat dobrovolníky jak mezi zdravými seniory, tak mezi lékaři a studenty, kteří se pak mohou přihlásit do připravených výzkumných programů.